• Wpisów: 4
  • Średnio co: 56 dni
  • Ostatni wpis: 268 dni temu, 23:16
  • Licznik odwiedzin: 575 / 281 dni
 
kojot13spiewasop
 
Pani Samochodzik: Cześć :D

Nie, nie odpuściłam, chociaż przelatywały mi takie myśli przez głowę. Ale wtedy przeczytałam komentarz od ms moth i postanowiłam się nie poddawać. Bardzo dziękuję za tak piękne słowa napędzające do działania. Cieszę się, że wzbudziłam Twoje zainteresowanie. Twoja wiadomość wiele dla mnie znaczy.

Od pierwszego wpisu podjęłam małe kroczki w kierunku rozwoju. Po raz pierwszy od dłuższego czasu wsiadłam za kółko. Kierowca ze mnie nie wyborowy, więc czuję wielką duuumę. :D Spotkałam się z koleżanką ze szkolnej ławy, wspaniałą osobą, z którą nie widziałam się od czterech miesięcy. Upiekłam szybkie ciasto i ćwiczyłam śpiew. Podjęłam trud szukania pracy na wakacje (na razie nic z tego nie wyszło, ale staram się być optymistką i szukam dalej). :D :P :D

Dostałam kiedyś książkę od wspaniałej osoby, przyjaciółki z bursy (mieszkałam tam, kiedy chodziłam do liceum :D ) Widnieje tam dedykacja, a fragment jej brzmi: "Nigdy się nie poddawaj, bo być może cel jest już o krok stąd". Myślę, że warto mieć zawsze gdzieś z tyłu głowy te słowa, bo zawierają one motywację do podejmowania codziennych trudów.

Powinniśmy jednak pamiętać, że czasami nie warto ślepo dążyć do obranego przez siebie celu, a potem rozczarowywać się w razie niepowodzenia. Owszem, cele są ważne, bo zarysowują nam kontur jakiegoś fragmentu naszego życia.  Myślę jednak, że warto być elastycznym, mieć oczy szeroko otwarte na otaczającą nas rzeczywistość, na szanse, jakie daje nam życie. Na ludzi, którzy nas otaczają, a każdy z nich to oddzielna historia, doświadczenia, charaktery, osobowości (piękne to jest :) ). Trzeba poznać siebie, wejść do swojego wnętrza, poznać swoje potrzeby, przezwyciężyć to, co nas blokuje, siedzi w naszej podświadomości i nie pozwala nam zrobić tego ważnego kroku. Musimy zdawać sobie sprawę, że w trakcie, kiedy będziemy poznawać nowe rzeczy, mechanizmy, nasze pragnienia mogą ulec  zmianom. Nie trzeba się tego bać.  A życie czasami podsuwa nam ciekawe, dobre scenariusze. ;)

Pozdrawiam Was serdecznie. :)
Dbajcie o zdrowie, bo łatwo teraz o przeziębienie, ja staram się wysypiać i piję osławioną herbatkę z cytryną. ;)

Pani Samochodzik

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego